wodnanuta

Xpert Slider

Wygodne i funkcjonalne mieszkania
z dużymi tarasami.

Nowoczesne, kameralne osiedle
pełne zieleni.

Bezpieczeństwo i komfort dla Ciebie
i Twojej rodziny.

Osiedle przy Wodnej Nucie

Czy to nie paradoks, że ludzie budują miasta, masowo się do nich przeprowadzają, tłoczą się, uczą się w nich, pracują, wychowują w nich dzieci, ale kiedy tylko mają wolną chwilę... robią wszystko, żeby z niego uciec! Do lasu. Na wieś. Nad wodę. Tam, gdzie znajdują chwilę wytchnienia od miejskiego zgiełku...

Czy nie można stworzyć miasta, z którego nie chciało by się uciekać? Marzysz o miejscu, do którego chętnie wrócisz po ciężkim dniu w pracy? Gdzie Twoje dzieci bezpiecznie będą spędzać czas, a Ty aktywnie wypoczniesz?

Przy zbiegu ulic Chmielowickiej i Tęczowej znajdziesz miejsce, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie spokój, bezpieczeństwo i przestrzeń.

Niskie, przestronne bloki stojące w parku. Wśród zadbanych trawników i drzew. Mieszkania pełne słońca. Chociaż wciąż jesteś w mieście, twojego spokoju nie zakłócają hałasy zatłoczonych ulic. Nie ma ryku aut. Nie ma industrialnego szaleństwa. Szmer fontanny, w której mogą się pluskać dzieci jest jak kojący głos strumienia. Pomimo tego w zasięgu ręki znajdziesz wszelkie udogodnienia cywilizacji. Pełna infrastruktura, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas. A jeśli mało ci natury, dwa kroki i odpoczywasz w cieniu roślinności najpiękniejszego rejonu Opola - jego zielonej wyspy. Gdzie nawet dzikie zwierzęta czują się dobrze w jednym z najpiękniejszych ZOO w kraju.

Deweloper z doświadczeniem na rynku nieruchomości. Twórca Osiedla Nowe Chabry kontynuując współpracę z młodym architektem - Dariuszem Raut - mającym wizjonerskie pomysły i wprowadzającym w swoich pracach nowoczesne technologie - rozpoczął pracę nad nowatorskim projektem nowego osiedla w Opolu.

Nisko kondygnacyjne budynki, funkcjonalne układy mieszkań. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Trzypokojowe oraz czteropokojowe mieszkania z zazielenionymi tarasami, idealne dla rodzin z dziećmi, ale również małe funkcjonalne mieszkania dla młodych ludzi startujących w dorosłość. Odpowiadając na potrzeby rynku pomyśleliśmy również o kawalerkach o małych metrażach idealnych dla klientów, którzy zakup nieruchomości traktują jako inwestycję. Nowa jakość życia, jakiej Opole jeszcze nie widziało.

Zadzwoń i umów się na indywidualne spotkanie.

Razem wybierzemy ofertę idealną dla Ciebie, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zapraszamy.

GA code